Wystawcy, którzy chcą zaprezentować się w trakcie IV Leskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, do 10 grudnia powinni złożyć odpowiednie dokumenty w Bieszczadzkim Domu Kultury. Ilość stoisk jest ograniczona.

Zapraszamy wystawców do składania zgłoszeń, do udziału w IV Leskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. W tym roku odbędzie się on w dniach 17-18 grudnia.

Jarmark będzie odbywać się w Lesku w obrębie Małego Rynku - Plac Śliżyńskiego i Plac Pułaskiego oraz ulic przyległych. Jego celem jest prezentacja i promocja lokalnych wyrobów artystycznych, rzemieślniczych i żywnościowych oraz wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych.

W trakcie Jarmarku preferowana będzie wystawa i sprzedaż produktów o charakterze regionalnym, o tematyce świątecznej i związanej z okresem zimowym, takich jak: artykuły przemysłowe: m.in. ceramika artystyczna, zabawki, artykuły świąteczne (w tym ozdoby świąteczne), wyroby regionalne, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, wyroby własne, itp.; artykuły spożywcze: wyroby regionalne, wypieki świąteczne, sery, pieczywo, słodycze, miody, itp.

Opłata za dzierżawę miejsca, wynosi 30 zł za jeden dzień, można jej dokonać dopiero po zatwierdzeniu stoiska przez organizatora Jarmarku.

Organizatorzy zaplanowali, że tegoroczny Jarmark będzie się odbywał w następujących godzinach:
17 grudnia (piątek): 10:00 - 16:00
18 grudnia (sobota): 9:00 – 15:00

Każdy z uczestników Jarmarku będzie zobowiązany do przestrzegania aktualnych zasad bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia dotyczących pandemii koronawirusa, m.in. każdy z wystawców zobowiązany będzie do posiadania środków ochrony osobistej tj. maseczek, rękawiczek oraz płynu do dezynfekcji rąk dla siebie i kupujących.

Uwaga! Organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem IV Jarmarku Bożonarodzeniowego. Dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin można pobrać ze strony BDK, a następnie dostarczyć do Bieszczadzkiego Domu Kultury.
Dokumenty można składać:
a) osobiście w sekretariacie Bieszczadzkiego Domu Kultury, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko, budynek dawnego gimnazjum (siedziba tymczasowa na czas remontu budynku BDK przy ul. Piłsudskiego 1)
b) pocztą tradycyjną na adres: Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko, z dopiskiem na kopercie „IV Leski Jarmark Bożonarodzeniowy 2021” (obowiązuje data wpływu do Organizatora),
c) elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan podpisanych dokumentów).

Zgłoszenia Wystawców przyjmowane będą do dnia 10 grudnia 2021 roku do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc, ale nie później niż do 13 grudnia 2021 roku do godziny 12:00 – w tym przypadku zgłoszenie tylko mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TEKST: RED (źródło: BDK)