Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza do kontaktu wystawców, którzy chcą zaprezentować swoje prace i wyroby podczas III Leskiego Jarmarku Wielkanocnego. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 kwietnia.

Tegoroczny III Leski Jarmark Wielkanocny zaplanowano w dniach 8 i 9 kwietnia 2022 r. impreza ma zadanie prezentację i promocję lokalnych wyrobów artystycznych, rzemieślniczych i żywnościowych oraz wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych.

Jak czytamy w regulaminie, w trakcie Jarmarku odbędzie się wystawa i sprzedaż produktów o charakterze regionalnym, o tematyce świątecznej i związanej z okresem wiosennym. Na straganach będzie można wystawić m.in. artykuły przemysłowe - wytworzone przez lokalnych twórców i mające w sobie zawarty motyw, świąt, kultury, regionu, kraju, jak: ceramika artystyczna, zabawki, artykuły świąteczne, wyroby regionalne, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, wyroby własne itp. oraz artykuły spożywcze: wyroby regionalne, wypieki świąteczne, sery, pieczywo, słodycze, miody itp.
Zgłoszone do jarmarku stoisko - zgodnie z regulaminem - zostanie wcześniej ocenione przez organizatora, a jednodniowa opłata za dzierżawę wynosi 30 zł.

Dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin można pobrać ze strony www.lesko.pl/bdk, a następnie dostarczyć do Bieszczadzkiego Domu Kultury:
a) osobiście w sekretariacie Bieszczadzkiego Domu Kultury. Sekretariat przeniesiony na czas remontu budynku przy ul. Piłsudskiego 1 do budynku dawnego gimnazjum, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko,
b) pocztą tradycyjną na adres Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko, z dopiskiem na kopercie „III Leski Jarmark Wielkanocny 2022” (obowiązuje data wpływu do Organizatora),
c) elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan podpisanych dokumentów).

Uwaga!!!
Organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem III Leskiego Jarmarku Wielkanocnego (opłatę za dzierżawę miejsca można dokonać dopiero po zatwierdzeniu stoiska przez Organizatora Jarmarku). Zgłoszenia Wystawców przyjmowane będą do dnia 1 kwietnia 2022 roku do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc.

Jarmark odbędzie się na zasadach bazaru miejskiego przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa o czym mowa w regulaminie. Każdy wystawca, przed złożeniem dokumentów, zobowiązany jest do zapoznania się z nim i jego bezwzględnego przestrzegania w dniach wystawowych.

TEKST: RED (źródło: BDK)