Leski Klub Sportowy „SANOVIA” zaprasza do udziału w projekcie „Aktywni Seniorzy są też w Bieszczadach”. W ramach projektu można wziąć udział w wycieczkach, zajęciach ruchowych, tanecznych czy szachowych.

Jeśli jesteś mieszkańcem Gminy Lesko, jesteś w wieku powyżej 60+, masz dużo wolnego czasu i chcesz spędzać go aktywnie, to już dziś zapisz się do udziału w projekcie.

Instruktorzy z LKS SNOVIA zapraszają m.in. na zajęcia ruchowe - basen, aerobic, fitness, nordic walking. W ramach projektu realizowane będą również zajęcia szachowe i taneczne, nie zabraknie też wycieczek krajoznawczych.

Projekt realizowany będzie od czerwca do grudnia 2022 r. Rekrutacja potrwa od 1 czerwca, do wyczerpania limitu 50 osób.
Osoby zainteresowane powinny złożyć formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania w Biurze Podawczym Urzędu Miasta i Gminy Lesko.

Telefon kontaktowy: 727 020 098, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., messenger klubowy: Geokart Sanovia Lesko.Projekt realizowany jest ze środków finansowych programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni” na lata 2021-2025.

TEKST: red
ZDJĘCIE: zdjęcie poglądowe - PIXABAY