„To ten okres w roku kiedy pora ruszyć z przygotowaniami do kolejnego 31 FINAŁU WOŚP. Meldujemy, że LESKI SZTAB WOŚP został już utworzony i będziemy Was na bieżąco informować o naszych działaniach” - czytamy na oficjalnej stronie WOŚP Lesko w serwisie społecznościowym Facebook.

To już tradycja, że początkiem każdego roku Lesko gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy by zbierać środki na sprzęt medyczny ratujący nasze zdrowie i życie w placówkach w całej Polsce. Nie może być inaczej i teraz, dlatego Leski Sztab WOŚP ruszył z przygotowaniami do organizacji 31 Finału, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku.
Tym razem celem zbiórki jest walka z sepsą, a ta dotknąć może każdego, niezależnie od wieku.

Każdy z Was może dołączyć do zespołu i zostać wolontariuszem o wielkim sercu. Wystarczy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i zgłosić swój udział w sztabie nr 6382 zarejestrowanym przy Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku.

Każdy też może wspomóc organizację Finału darując swoje usługi czy wartościowe przedmioty na licytacje. Te możecie przynosić codziennie do sekretariatu Bieszczadzkiego Domu Kultury.

Bezpośredni kontakt z leskim sztabem możecie nawiązać poprzez stronę https://www.facebook.com/wosplesko 

TEKST: RED