INSTRUMENTY: KLARNET, SAKSOFON, FLET, TRĄBKA, WALTORNIA, PUZON, SAKSHORN, TUBA, INSTRUMENTY PERKUSYJNE

- POSZUKUJEMY PRZYSZŁYCH MUZYKANTÓW

- ZAPRASZAMY DZIECI OD 10 ROKU ŻYCIA, MŁODZIEŻ ORAZ DOROSŁYCH

- POCZĄTKUJĄCYCH, ZAAWANSOWANYCH I TYCH, KTÓRZY CHCĄ POWRÓCIĆ DO DAWNYCH PASJI

- ZAPEWNIAMY INSTRUMENTY I FACHOWĄ POMOC STARSZYCH KOLEGÓW Z ORKIESTRY

Chcemy podtrzymywać i pielęgnować ponad stutrzydziestoletnią tradycję orkiestry w naszym mieście. Szukamy więc pasjonatów muzyki, tradycji i regionalnej kultury. Orkiestra to występy na najważniejszych gminnych imprezach, ale też wyjazdy na renomowane konkursy oraz wycieczki. I nie tylko! Orkiestra pełni też ważną rolę edukacyjną. Jeśli ktoś kiedykolwiek grał na jakimkolwiek instrumencie, to nigdy nie pomyli już Bacha z Offenbachem i Haydna z Haendlem. Będzie też znacznie zdolniejszy w swoim zawodowym życiu, bo też mózg ćwiczony przez muzykę działa sprawniej, jest bardziej kreatywny. W końcu orkiestra to także miejsce gdzie łączą się pokolenia! Młodzieńczy zapał uzupełnia się z doświadczeniem i przekazywaniem wiedzy od starszych orkiestrantów.

Im liczniejsza będzie orkiestra tym lepiej! Dołącz do nas, zdobądź nowe umiejętności, poznaj nowych ludzi i miejsca. Przyjdź i spróbuj. Nie masz nic do stracenia!
Zapisy do orkiestry będą otwarte cały rok!

Jak się zapisać?
1. Pobierz formularz z naszej strony www.lesko.pl/bdk - zakładka Orkiestra Dęta.
2. Wyślij na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieś osobiście.

Kapelmistrz będzie kontaktował się z każdym kandydatem i informował o prowadzonych próbach, jak również udzielał odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące orkiestry.

W związku z obecną sytuacją nie możemy zorganizować dnia otwartego orkiestry, ale jeśli wahasz się, chcesz zobaczyć jak wyglądają próby orkiestry - zadzwoń do nas tel. 13 469 66 49 i zapytaj o termin kolejnej próby, na którą będziesz mógł przyjść i porozmawiać z kapelmistrzem i członkami orkiestry.

TEKST: BDK Lesko