Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że na Facebooku uruchomiony został fanpage Echa Bieszczadów, a teraz rusza nasza strona internetowa echobieszczadow.pl.

 

Chcemy Was informować o sprawach bieżących, które dzieją się w rejonie gminy Lesko i powiatu leskiego, ale również na terenie sąsiednich powiatów.

Znajdziecie tu piękne galerie zdjęć promujące nasz region oraz informacje turystyczne i kulturalne. Będziemy Was zapraszać na wydarzenia i imprezy, informować o sytuacji na drogach oraz przypominać o ważnych urzędowych sprawach.

Mamy nadzieję, że na naszą stronę internetową oraz fanpage będą zaglądać nie tylko mieszkańcy naszego regionu, ale ci, którzy już tu nie mieszkają, sympatycy Bieszczadów oraz turyści.

Liczymy na współpracę z Wami – wysyłajcie nam informacje, zdjęcia i filmy, podsyłajcie propozycje tematów do gazety, zadawajcie pytania i komentujcie teksty.
Jesteśmy dla Was i od Was zależy co się znajdzie na naszej stronie.

Informacje można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na FB Echo Bieszczadów.

Pozdrawiamy naszych Czytelników – Redakcja.